Нові назви.

Згідно розпорядження селищного голови від 05 січня 2016 року за №1-ОД на території селища Залізничного перейменовані слідуючі вулиці:

вулиця Комсомольська -  вулиця Молодіжна; вулиця Піонерська - вулиця Затишна; вулиця Рози Люксембург- вулиця Українська; вулиця Жовтнева - вулиця Привокзальна; вулиця Островського -вулиця Сонячна; вулиця Тельмана- вулиця Вишнева; вулиця Котовського -вулиця Шкільна.

Жителям селища не потрібно поспішати змінювати правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомості, земельні ділянки, паспорти.                         Дане розпорядження прийняте на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал соціалістичного (нациського) режимів в Україні та  заборону пропаганди їхньої символіки".