КП СКГ "Джерело"

Комунальне підприємство "Селищне комунальне господарство "Джерело" Залізничної селищної ради Гуляйпільського району Запорізької області засноване на спільній власності Залізничної селищної громади в 2006р.

Скорочена назва: КП СКГ "Джерело".

Місцезнаходження: 70231, Запорізька область, Гуляйпільський район, селище Залізничне, вулиця Ватутіна, будинок 20а.

Мета і предмет діяльності: здійснення на засадах прибутковості комунально-побутового обслуговування населення, фізичних і юридичних осіб в сільській місцевості та виконання експлуатаційних, ремонтно-будівельних, наглядових робіт на об’єктах, мережах і спорудах, що знаходяться на балансі селищної ради.

Види діяльності: -забір, очищення та постачання води;

-організування поховань і надання суміжних послуг;

-збирання безпечних відходів.

Директор КП СКГ "Джерело"- Азаров Ігор Анатолійович призначений розпорядженням селищного голови від 10листопада 2015р

Головний бухгалтер - Левун Галина Іванівна працює в комунальному підприємстві з 1серпня 2012р

телефон: 9-01-31