30 сесія 7 скликання від 13 вересня 2018 року

Рішення № 1 "Про затвердження порядку денного тридцятоїсесії сьомого скликання"

Рішення № 2 "Про  роботу  відділу   державної реєстрації Залізничної селищної ради за ІІІ квартал 2018 року"

Рішення № 3 "Про преміювання селищного голови у ІV кварталі 2018 року"

Рішення № 4 "Про затвердження розпоряджень селищного голови, виданих в міжсесійний період"

Рішення № 5 "Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 02.09.2016 року № 7 «Про здійснення публічних закупівель"

Рішення № 6 "Про внесення змін та доповнень до рішення сесії №7 від 22.12.2017 року„Про селищний бюджет на 2018 рік"

Рішення № 7 "Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 22.12.2017 № 12 «Про затвердження штатної кількості працівників бюджетних установ Залізничної селищної ради на 2018 рік"

Рішення № 8 "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Селищне комунальне господарство «Джерело»» Залізничної селищної ради Гуляйпільського району Запорізької області"

Рішення № 9 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення"

Рішення № 10 "Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад "

Відомість поіменного голосування