Поздоровлення зі святом Великодня

З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛИЩА

У ці дні, коли міста і села Запорізької області одне за одним урочисто відзначають чергову  річницю визволення території від нацистських окупантів, прийшла ця світла дата і до селища Залізничне.
   Минають роки, змінюються покоління, але пам'ять про ті буремні часи, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів, назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатися подвигом борців за свободу Батьківщини.
   В світлий день сімдесят третьої річниці визволення селища Залізничне від нацистських окупантів бажаємо всім жителям  добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного селища, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.