Опалення фельдшерського пункту

В листопаді 2016 року закінчилися роботи по мікропроекту "Інноваційні енергоефективні заходи в фельдшерському пункті. Капітальний ремонт системи опалення та гарячого водопостачання з встановленням твердопаливного котла і системи сонячних колекторів", який реалізовано шляхом залучення коштів, виділених Представництвом Програми розвитку ООН в Україні, власних коштів жителів громади, коштів Залізничної селищної ради, коштів Гуляйпільської райдержадміністрації та субвенції обласного бюджету. 02 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття котельні за участю селищного голови Чуба І.Л., голови Гуляйпільської РДА Іщенка О.А., та координатора Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" по Запорізькій області Устімова Г.М. Завдяки використанню енергозберігаючих технологій в фельдшерському пункті завжди тепло та затишно, дорослі й маленькі пацієнти можуть з комфортом скористатися послугами, необхідними для підтримки здоров’я та самопочуття.