День навколишнього середовища

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998року згідно з Указом Президента України "Про День довкілля " №855/98. В 2016 році Український День навколишнього середовища припадає на 16 квітня. Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Закликаємо громаду селища взяти активну участь у наведенні санітарного стану біля своїх будинків та присадибних ділянок.