"Двір зразкового порядку"

З метою запровадження нових традицій, поліпшення стану благоустрою в селищі та забезпечення в ньому чистоти та порядку Залізнична селищна рада оголошує щорічний конкурс "Двір зразкового порядку". На 6 сесії селищної ради затверджено Положення про конкурс та склад селищної комісії для підготовки та проведення конкурсу.

Метою конкурсу є стимулювання членів територіальної громади до покращення благоустрою власних садиб та до участі в заходах із благоустрою прилеглих територій загального користування.

Участь у конкурсі мають право брати господарі приватних садиб, що розташовані на території селища. Конкурс проводиться щорічно з 01квітня по 15вересня. У конкурсі беруть участь усі садиби, господарі яких до 01вересня подали до конкурсної комісії заяву довільної форми. Заяву (за згодою господаря садиби) може подати також депутат селищної ради. У заяві має бути вказано прізвище, ім’я, контактний телефон або адреса садиби. До заяви може бути додано опис садиби або фото (відео) матеріали. Щороку рішенням селищної ради створюється конкурсна комісія чисельністю 7 чоловік. Головою комісії є голова селищної ради. До складу комісії включаються такі критерії осіб:

-посадові особи та члени виконкому селищної ради;

-депутати селищної ради;

-інші мешканці селища, не зазначені вище.

У строк до 15 вересня комісія на своєму заключному засіданні підводить підсумки та визначає переможців.

Оцінювання проводиться за такими показниками:

1. стан периметра садиби, прилеглої до садиби території та об’єктів загального користування.

2. вирішення проблем збору і вивезення сміття, утилізація органічних відходів та продуктів життєдіяльності домашньої худоби і птиці.

3. санітарний, технічний стан, естетичність подвір’я садиби.

4. санітарний стан та впорядкованість господарського двору, присадибної ділянки та її меж.

5. санітарний, технічний стан, естетичність будівель на території садиби.

6. наявність, обладнання та благоустрій зон відпочинку.

7. наявність та доглянутість зелених насаджень та території садиби.

8. освітлення подвір‘я та периметра садиби.

При оцінюванні враховується матеріальний стан конкурсантів, їх спосіб життя, а також прагнення до покращення естетичного вигляду садиби.

Переможцями конкурсу вважаються три садиби. Вони посідають відповідно перше, друге та третє місця. Нагородження переможців конкурсу проводиться в урочистій обстановці в день святкування свята "День селища". Переможцям конкурсу на звання "Двір зразкового порядку" вручається Диплом, пам’ятна табличка, яка кріпиться на фасаді будинку та грошова винагорода в розмірі:

  за І місце - 1500,00грн

  за ІІ місце - 1000,00грн

  за ІІІ місце - 500,00грн

 

 

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *