ГО "Добробут"

27.09.2011р рішенням виконавчого комітету Залізничної селищної ради №39 зареєстровано громадську організація "Добробут" Гуляйпільського району Запорізької області.

Громадська організація "Добробут" Гуляйпільського району Запорізької області (ГО "Добробут") це добровільне об’єднання жителів Залізничної селищної ради створена для здійснення діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних, вікових, національно-культурних та інших інтересів громадян на території Залізничної селищної ради.

Діяльність ГО "Добробут" поширюється на території Залізничної селищної ради. ГО "Добробут" не має за мету одержання прибутку від своєї діяльності.

Скорочена назва: ГО "Добробут".

Місцезнаходження: 70231, Україна, Запорізька обл, Гуляйпільський р-н, смт Залізничне, вул.Ватутіна 20а.

Основними завданнями ГО "Добробут" є:

-покращення соціальних послуг населення на території Залізничної селищної  ради та вирішення позачергових проблем громади;

-розробка цільових програм розвитку території сільської ради;

-забезпечення координації зусиль депутатів селищної, районної, обласної рад, у вирішенні питань соціально-економічного розвитку;

-сприяти залученню в селище інвестицій та на їх основі створенню нових робочих місць та поліпшення вцілому ситуації у сфері зайнятості населення;

-розвивати партнерські відносини та взаємовигідні зв’язки з іншими територіями та регіонами;

-сприяння у забезпеченні рівних можливостей та реалізації законних прав громадян або осіб без громадянства, які проживають на території Залізничної селищної ради.

Головою ГО "Добробут" обрано Кириченка О.М, секретарем - Демченко Л.О., казначеем - Семенюту Н.І.

У 2012 році громада селища Залізничне успішно завершила мікропроект "Покращення системи водопостачання в смт.Залізничне. Реконструкція" у співпраці з проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду."

В 2015 році укладена партнерська угода між Залізничною селищною радою і Європейським Союзом щодо участі в ІІІ фазі проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". За рішенням загальних зборів ГО "Добробут" було визначено один з пріоритетних напрямків щодо соціально-економічного розвитку території смт Залізничне, а саме - покращення медичного обслуговування населення. На даний час виготовлено проектно-кошторисну документацію об’єкту будівництва "Інноваційні енергоефективні заходи у фельдшерському пункті розташованому за адресою вул.Ватутіна, 26 смт.Залізничне, Гуляйпільського району Запорізької області. Капітальний ремонт системи опалення та гарячого водозабезпечення з устаткуванням твердопаливного котла і системи сонячних колекторів". Цей проект значно покращить медичне обслуговування жителів територіальної громади селища Залізничне.